Lenze: Vierde generatie neemt operationele rol op

Lenze: Vierde generatie neemt operationele rol op

De Lenze Groep, wereldwijd specialist in aandrijf- en automatiseringstechnologie, geeft leden van de vierde generatie van de aandeelhoudersfamilie vanaf dit najaar belangrijke operationele rollen.

Dr. Moritz Belling neemt sinds 5 september 2025 de rol van Director Transformation op en Lena Günther start op 6 oktober 2025 als Head of Business Development. Beide brengen ervaring uit venture capital, private equity en strategisch advies mee. Dit besluit, genomen door CEO Dr. Marc Wucherer en de familie, onderstreept de focus op ondernemerschap, continuïteit en een langetermijnstrategie. De benoemingen zijn onderdeel van het transformatieprogramma, gericht op innovatie, efficiëntie en duurzame groei.

Na twintig jaar keert de familie terug in het dagelijks management. Belling leidde eerder strategische projecten bij Earlybird en BCG; Günther werkte bij een private equity fonds, Bain & Company en J.P. Morgan, en heeft een MBA van Columbia. Met deze stap bevestigt Lenze haar inzet voor een succesvolle toekomst onder leiding van de nieuwe generatie.

 

Kleurenschema
Aantal tegels per rij
Beeldverhouding
Weergave
Hoeken afronden
0

Welkom bij Professional Media Group 

Professional Media Group maakt gebruik van cookies om uw gebruikservaring te optimaliseren en te personaliseren. Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met Het privacy- en cookiebeleid.