NATRUE lanceert plantaardige dranken bij Delhaize

NATRUE lanceert plantaardige dranken bij Delhaize

Vanaf 22 september zijn de 100% natuurlijke plantaardige dranken van NATRUE exclusief verkrijgbaar bij Delhaize. Het assortiment bestaat uit acht varianten, waaronder vijf barista-versies. De dranken bevatten geen toegevoegde suikers, kleurstoffen of andere toevoegingen, en zijn lactosevrij en grotendeels glutenvrij.

Met deze introductie speelt NATRUE in op de groeiende vraag naar gezonde en smaakvolle plantaardige alternatieven. De markt voor plantaardige dranken groeit jaarlijks met gemiddeld 13% richting 2030. NATRUE biedt consumenten én professionals een verantwoord én lekker alternatief, ideaal voor elk moment van de dag.

Het assortiment varieert van klassiekers tot verrassende smaken zoals matcha en pompoen. Ook zijn er suikervrije opties beschikbaar. Dankzij de hoogwaardige ingrediënten en de perfecte schuimeigenschappen zijn de barista-varianten uitstekend te combineren met koffie.

Adviesprijs vanaf €2,49 per literpak.

Meer info: natruedrinks.com

 

Kleurenschema
Aantal tegels per rij
Beeldverhouding
Weergave
Hoeken afronden
0

Welkom bij Professional Media Group 

Professional Media Group maakt gebruik van cookies om uw gebruikservaring te optimaliseren en te personaliseren. Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met Het privacy- en cookiebeleid.