- 23 september 2025
NATRUE lanceert plantaardige dranken bij Delhaize
Vanaf 22 september zijn de 100% natuurlijke plantaardige dranken van NATRUE exclusief verkrijgbaar bij Delhaize. Het assortiment bestaat uit acht varianten, waaronder vijf barista-versies. De dranken bevatten geen toegevoegde suikers, kleurstoffen of andere toevoegingen, en zijn lactosevrij en grotendeels glutenvrij.
Met deze introductie speelt NATRUE in op de groeiende vraag naar gezonde en smaakvolle plantaardige alternatieven. De markt voor plantaardige dranken groeit jaarlijks met gemiddeld 13% richting 2030. NATRUE biedt consumenten én professionals een verantwoord én lekker alternatief, ideaal voor elk moment van de dag.
Het assortiment varieert van klassiekers tot verrassende smaken zoals matcha en pompoen. Ook zijn er suikervrije opties beschikbaar. Dankzij de hoogwaardige ingrediënten en de perfecte schuimeigenschappen zijn de barista-varianten uitstekend te combineren met koffie.
Adviesprijs vanaf €2,49 per literpak.
Meer info: natruedrinks.com