Gerecycleerde materialen bij Beka

beka cicla visual

Tijdens Ambiente in Frankfurt stonden de Cicla- en Mobi-reeksen van Beka in de kijker op hun stand. Die reeksen bestaan uit gerecycleerd materiaal (respectievelijk rvs en aluminium), net zoals de Nori-reeks (uit gerecycleerd gietijzer) en de komende 'Made In Belgium'-reeks Rebel.

Beka Cicla

Cicla

Voor de productie van de Cicla-kookpotten en -pannen wordt RCS-gecertificeerd roestvrij staal (rvs) gebruikt. Dat bespaart niet enkel op de natuurlijke grondstoffen, maar is op zich ook een van de meest duurzame materialen om mee te koken. RVS is heel bestendig op vlak van veelvuldig gebruik en reinigen en kan bovendien hoge temperaturen aan. Het feit dat de kookpotten voor 91% uit gerecycleerd materiaal bestaan, betekent niet dat er concessies zijn gedaan op het gebied van prestaties. 

Beka Mobi

Mobi

Mobi is een groene set kookpotten en -pannen (ook qua kleur) die voor 100% bestaat uit gerecycleerd aluminium. Bovendien bevatten deze kookpotten een keramische antikleefcoating. De titaniumversterkte keramische coating is duurzaam en gezond (PFAS-vrij). 

GERUst koken

Alle Beka producten, waaronder Cicla en Mobi, voldoen aan de strengste normen en certificeringen, waardoor je met een gerust hart kunt koken. Mobi's unieke design benadrukt niet alleen ecologische verantwoordelijkheid, maar biedt ook een stijlvolle en functionele toevoeging aan elke moderne keuken.

BEKA
STATIONSSTRAAT 127
8780 OOSTROZEBEKE
+3256674680
info@allinox.be
www.beka-cookware.com

 

Kleurenschema
Aantal tegels per rij
Beeldverhouding
Weergave
Hoeken afronden
0

Welkom bij Professional Media Group 

Professional Media Group maakt gebruik van cookies om uw gebruikservaring te optimaliseren en te personaliseren. Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met Het privacy- en cookiebeleid.