Generatiewissel bij Pilz

Focus op voortschrijdende digitalisering

Eind 2017 stopt Renate Pilz, voorzitter van de directie van Pilz GmbH & Co. KG, met haar actieve rol in de directie en Pilz. Ze draagt de leiding van het bedrijf over aan haar twee kinderen, Susanne Kunschert en Thomas Pilz, met wie ze al tien jaar samen het bedrijf leidt. Zo blijft Pilz ook in de toekomst een familiebedrijf.

Renate Pilz trad in 1975 na het overlijden van haar man Peter Pilz toe tot het bedrijf. Onder haar leiding groeide Zwabische middenstandsbedrijf met 200 werknemers uit tot een bedrijf met wereldwijd meer dan 2.000 medewerkers. De huidige generatiewissel begon eigenlijk al met de toetreding van de kinderen tot het bedrijf: zoon Thomas Pilz ging in 1996 bij Pilz aan de slag als directeur van de Amerikaanse dochteronderneming. Dochter Susanne Kunschert kwam in 2002 naar Pilz. Ze zitten samen al ruim 10 jaar in de directie. Vanaf 2018 zullen Susanne Kunschert en Thomas Pilz het bedrijf verder leiden – op basis van de bestaande bedrijfswaarden en de gezamenlijk ontwikkelde strategie. Ze zullen zich in de toekomst onder andere gaan bezighouden met thema's zoals de voortschrijdende digitalisering van de industrie en de robotica bij Pilz.

 

Kleurenschema
Aantal tegels per rij
Beeldverhouding
Weergave
Hoeken afronden
0

Welkom bij Professional Media Group 

Professional Media Group maakt gebruik van cookies om uw gebruikservaring te optimaliseren en te personaliseren. Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met Het privacy- en cookiebeleid.