CoroCut® 2 biedt verbeterde prestaties bij alle afsteek- en groefsteekbewerkingen

COROCUT 2CoroCut® 2 biedt verbeterde prestaties bij alle afsteek- en groefsteekbewerkingen 

De specialist in snijgereedschappen en gereedschapssystemenspecialist Sandvik Coromant, upgradet haar lang gevestigde CoroCut® 1-2 afsteek- en groefsteekconcept. Verbeterde stabiliteit, een nog grotere flexibiliteit en significantie productiviteitswinsten zijn een paar van de voordelen die het nieuwe Corocut ® 2 systeem zal brengen. 

Wat kunnen we verwachten van de nieuwe CoroCut® 2? “Om te beginnen, alle kenmerken en voordelen die u gewend bent van het bestaande concept — veelzijdigheid, kostenefficiëncy en veilig bewerken — zijn er nog steeds”, zegt Jenny Claus, productmanager afsteken en groefsteken bij Sandvik Coromant. “We werken nauw samen met onze klanten waarbij we onze kennis delen terwijl we proberen te luisteren en aandacht te hebben voor hun behoeften en hun constructieve gezichtspunten. Het resultaat is overwerldigend positief geweest.”  

CoroCut® 2 kan worden gebruikt in alle typen afsteek- en groefsteektoepassingen met snijdieptes geschikt voor tweezijdige wisselplaten. De gerelateerde concepten CoroCut® QD en CoroCut® QF worden aanbevolen voor grotere snededieptes, terwijl CoroCut® QI de eerste keuze is voor inwendig groefsteken en kopgroeven bij kleine diameters. 

Voor meer informatie over dit concept, bezoek de website van Sandvik Coromant

 

Kleurenschema
Aantal tegels per rij
Beeldverhouding
Weergave
Hoeken afronden
0

Welkom bij Professional Media Group 

Professional Media Group maakt gebruik van cookies om uw gebruikservaring te optimaliseren en te personaliseren. Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met Het privacy- en cookiebeleid.