SWEET PARADISE wordt FRISIA!

Frisia

Als onderdeel van het grote ASTRA SWEETS zal het dochterbedrijf zo een handje helpen om het huismerk FRISIA in de markt te zetten de komende maanden & jaren. Frisia blijft het breedst mogelijke assortiment van de lekkerste snoepen aanbieden & dit inclusief onze uitgebreide merchandising service. We combineren dit vanaf nu echter met:

1. Een aantrekkelijke look waarin we onze iconische snoepen tot leven laten komen als echte karakters in een wereldFrisia van fun & plezier.

 

2. Een nieuw meubel dat verstelbaar is op maat van uw winkel en bovendien nog méér kwaliteit uitstraalt dankzij de keuze van materialen en het gebruik van LED verlichting.
Frisia


Frisia3. Nieuwe consumentenverpakking in de vorm van
3 formaten van bekers, Small – Medium & Large, met een vast gewicht en bijhorende EAN code zodat weegschalen overbodig worden. Dit inclusief gratis giftcards voor de shopper!

Frisia

 

 

4. Voorverpakt snoep om zo een nog breder assortiment te kunnen aanbieden en nog méér verkoopsruimte op het meubel maximaal te benutten.

 

 

 

 

WIST JE DAT? Marktonderzoek toont aan dat de nieuwe meubels met bekers & prepacked de omzet van een meubel met factor 3 doet stijgen !

De transformatie van meubels in de markt zal gefaseerd verlopen . In 2021 zullen er al 80 Frisia meubels opduiken in de markt en tegen eind 2022 zullen dat er al 370 zijn.

Frisia heeft het zwaar te verduren gehad tijdens de Corona pandemie, maar de zin & de wil om terug te vechten is sterker dan ooit . Het ganse team heeft dan ook hard gewerkt het voorbije jaar om te leren uit het verleden en een meubel te ontwikkelen dat jong & oud zin geeft om te snoepen !

Voor méér informatie mail naar info@my-frisia.com

 

Kleurenschema
Aantal tegels per rij
Beeldverhouding
Weergave
Hoeken afronden
0

Welkom bij Professional Media Group 

Professional Media Group maakt gebruik van cookies om uw gebruikservaring te optimaliseren en te personaliseren. Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met Het privacy- en cookiebeleid.