Met de bevestigingsmaterialen van pgb-Europe bespaar je tijd én geld

bevestigingsmaterialen pgb-europe

In de bouw telt elke minuut – en elke euro. Of je nu werkt met staal, beton of hout, de juiste keuze van bevestigingsmaterialen maakt een wereld van verschil. Niet alleen voor de veiligheid en duurzaamheid van je constructie, maar ook voor je planning én je budget. Daarom is de keuze van de juiste bevestigingsmaterialen van cruciaal belang. pgb-Europe ontzorgt u dan ook graag met oplossingen voor onder andere staal-, beton- en houtbouw.

Voor elke toepassing een oplossing

Voor de bevestiging van stalen structuren verdeelt pgb-Europe naast de HV en SB constructiebouten ook klemsystemen van Lindapter. Deze klemsystemen vormen een snel en efficiënt alternatief voor lassen of boren op de werf. Ze elimineren de nood aan vergunningen voor warm werk en verhogen zo de veiligheid op de werkvloer. Bovendien laat het systeem toe om van bovenaf te monteren, waardoor je kosten voor steigers of hoogtewerkers bespaart. Denk bijvoorbeeld aan toepassingen zoals vloerconstructies of ophangsystemen voor HVAC, leidingen en verlaagde plafonds. Dankzij de schuifbaarheid van de profielen positioneer je alles perfect vóór je definitief vastklemt.

Voor beton bieden onze ETA-gekeurde chemische ankers een betrouwbare oplossing  Zoals de Smart S-IRP polyester en de Smart S-IRV vinylester verankeringen: veelzijdig inzetbaar voor zowel beton als metselwerk. Met slechts één product werk je sneller én eenvoudiger. En met een korte uithardingstijd (slechts 40 minuten bij +25°C) verlies je geen kostbare tijd op de werf.

Voor specifieke toepassingen zoals het inlijmen van wapeningsstaven is er de pure epoxy S-IRE
Voor specifieke toepassingen zoals het inlijmen van wapeningsstaven is er de pure epoxy S-IRE

Werk je met hout? Ook daar valt winst te rapen. Onze Hapax houtschroeven met gepatenteerde ‘triple head point’ en freesribben onder de kop zorgen voor een lager inschroefkoppel en een hogere indraaisnelheid. Zo werk je sneller, bespaar je energie én hoef je je batterij minder vaak op te laden. Extra handig: voor schroefdiameters van 3.5 tot 5.0 volstaat één Tx20 bit.

Met de juiste voorbereiding en een doordachte materiaalkeuze boek je een duidelijke voorsprong in efficiëntie. Laat ons je adviseren, wij helpen je graag verder.

PGB-EUROPE
GONTRODE HEIRWEG 318
9090 MELLE
+3292727070
info@pgb-europe.com
www.pgb-europe.com

 

Kleurenschema
Aantal tegels per rij
Beeldverhouding
Weergave
Hoeken afronden
0

Welkom bij Professional Media Group 

Professional Media Group maakt gebruik van cookies om uw gebruikservaring te optimaliseren en te personaliseren. Door gebruik te maken van deze website gaat u akkoord met Het privacy- en cookiebeleid.