- 30 mei 2024
- | Bron: Decoratie
Sigma Torno Aqua. Voor buiten én binnen. Nu met verbeterde elasticiteit!
Sigma Torno Aqua is dé duurzame, watergedragen lakverf voor buiten en binnen. De verf is geschikt voor het voor- en aflakken van hout en voor het afschilderen van staal en non-ferrometalen. Dankzij de hoge kwaliteit van de Sigma Torno Aqua geniet je jarenlang van een perfecte afwerking.
Met de Sigma Torno Aqua creëer je een half- of zijdeglanzende afwerking die bijzonder mooi oogt. De Sigma Torno Aqua familie bestaat momenteel uit drie toppers. De primer en aflak vormen samen een erg betrouwbaar verfsysteem:
- Sigma Torno Aqua Primer: een luchtdrogende watergedragen grondlakverf voor buiten en binnen, ter bescherming en verfraaiing van hout, multiplex, spaanplaat, beton, pleisterwerk, asbestcement en kunststof.
- Sigma Torno Aqua Semi-Gloss: een halfglanzende watergedragen lakverf voor buiten en binnen, voor toepassingen op hout, en de verfraaiing van ramen, poorten, rolluiken, plinten en kroonlijsten.
- Sigma Torno Aqua Satin: een zijdeglanzende watergedragen lakverf voor buiten en binnen, voor het voor- en aflakken van hout en het afschilderen van staal en non-ferrometalen.

Dankzij een uitstekende hechting, een zeer goed kleur- en glansbehoud, én een verbeterde elasticiteit staat de hoogwaardige lakverf van Sigma garant voor een professioneel resultaat en een duurzame afwerking.
Daarnaast is de Sigma Torno Aqua Satin gemakkelijk verwerkbaar. De lak heeft een lange open tijd, goede vloeiing en goede dekking.
Buiten is het prettig werken met deze verf met dank aan de snelle droging (overschilderbaar na ca. 4,5 uur) en binnen is het feit dat de verf geurarm is, dan weer een grote troef.
De lak is beschikbaar in wit en vrijwel alle kleuren.
